Author: PrishtinaPress

1 2 3 4 5 176 30 / 1754 POSTS
Çka u tha për Kosovën në deklaratën që doli nga Samiti i NATO-së?

Çka u tha për Kosovën në deklaratën që doli nga Samiti i NATO-së?

NATO përkrah dialogun në mes të Prishtinës dhe Beogradit, të lehtësuar ...
Valon Shehu sjell këngë për Ditën e Çlirimit të Gjakovës

Valon Shehu sjell këngë për Ditën e Çlirimit të Gjakovës

Valon Shehu ka zgjedhur datën 14 qershor për të publikuar këngën e ...
Takimi i tensionuar Kosovë-Serbi, Borell pasdite ia jep detajet Bidenit

Takimi i tensionuar Kosovë-Serbi, Borell pasdite ia jep detajet Bidenit

Takimi i parë Kosovë-Serbi pasi disa muajsh pauzë në dialog që përfund ...
Albin Kurti flet pas takimit me Vuçiqin në Bruksel

Albin Kurti flet pas takimit me Vuçiqin në Bruksel

Kryeministri i vendit, Albin Kurti është deklaruar për media pas takim ...
Kush janë dy serbët që Kurti ia përmendi Vuçiqit në takim

Kush janë dy serbët që Kurti ia përmendi Vuçiqit në takim

Kryeministri Albin Kurti ia ka përmendur Aleksandër Vuçiqit në takimin ...
1 2 3 4 5 176 30 / 1754 POSTS