Category: Fashion

1 2 10 / 17 POSTS
Pesë këshilla për flokë të shëndetshme dhe me shkëlqim

Pesë këshilla për flokë të shëndetshme dhe me shkëlqim

Pothuajse çdo person ka një periudhë kur flokët rriten pak më ngadalë. ...
Dafina Zeqiri mahnit me transformimin e radhës në dukjen e saj

Dafina Zeqiri mahnit me transformimin e radhës në dukjen e saj

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, përherë mahnit me pozat e saj. ...
Grimierja e Gigi Hadid ndan një truk mahnitës për buzë më të plota

Grimierja e Gigi Hadid ndan një truk mahnitës për buzë më të plota

Megjithëse Gigi Hadid bëri një hap prapa nga ndarja e njohurive për fl ...
Larsa tregon format pas shkurorëzimit

Larsa tregon format pas shkurorëzimit

Larsa Pippen ka treguar trupin e saj seksi në bikine të bardha e të ka ...
“Sa trishtuese”, Rita Ora reagon pas lajmit për vdekjen e Princit Philip

“Sa trishtuese”, Rita Ora reagon pas lajmit për vdekjen e Princit Philip

Të premten është ndarë nga jeta në moshën 99-vjeçare, bashkëshorti i M ...
Bardhi publikon këngën e re “Lot”

Bardhi publikon këngën e re “Lot”

Rep-artisti i ri dhe shumë i pëlqyeri skenës, Bardhi, ka publikuar pro ...
1 2 10 / 17 POSTS