Dalin pamjet: Si ndodhi aksidenti ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes nga Shtimja

Dalin pamjet: Si ndodhi aksidenti ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes nga Shtimja

my-portfolio

Katër ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë trafiku në magjistralen Ferizaj- Shtime, përkatësisht në fshatin Koshare të Ferizajt. Fatkeqësisht, plagët ishin të papërballueshme për katër anëtarët e një familje, ku edhe humbën jetën. IndeksOnline ka siguruar pamjet e aksidentit tragjik. Klikoni këtu për video.

Jep dorëheqje zëvendësministri i MZHE-së nga radhët e AKR-së
Veseli: Kosova nuk do ta ndjekë shembullin e Serbisë
Thaçi kujton Nebih dhe Tahir Mehën: Do të nderohen gjithmonë

Katër ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë trafiku në magjistralen Ferizaj- Shtime, përkatësisht në fshatin Koshare të Ferizajt.

Fatkeqësisht, plagët ishin të papërballueshme për katër anëtarët e një familje, ku edhe humbën jetën.

IndeksOnline ka siguruar pamjet e aksidentit tragjik.

Klikoni këtu për video.