Del nga binarët Bekë Berisha: Vetëvendosja i ka veç 5 vetë, Albini, Glaukin dhe këtë çikën që pisket…

my-portfolio

Bekë Berisha nga AAK që fitoi ulësen për deputetë të Kosovës edhe këtë herë, ka folur për anëtarët dhe strukturat e larta të Vetëvendosjes që do ta ud

Bizneset e Istogut informohen me planet e zhvillimit te sektorit privat
Grenell: Administrata amerikane nuk ka tentuar të bisedojë asnjëherë për ndarje të Kosovës dhe ndërrim të kufijëve
Kurti: LVV e sheh LDK-në si partner të vetëm për lidhjen e koalicionit

Bekë Berisha nga AAK që fitoi ulësen për deputetë të Kosovës edhe këtë herë, ka folur për anëtarët dhe strukturat e larta të Vetëvendosjes që do ta udhëheqin vendin.

Berisha ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka vetëm 5 veta, Albin Kurtin, Glauk Konjufcën dhe Albulena Haxhiun duke ju referuar si një ‘çikë që pisket’.

Berisha këtë e ka thënë derisa është pyetur se cilët njerëz mund ta drejtojnë shtetin e Kosovës.

COMMENTS