Labi dhe Valoni publikojnë duetin “Hajde thuje”

Labi dhe Valoni publikojnë duetin “Hajde thuje”

my-portfolio

Labi solli këngën e tij të re. Labinot Tahiri dhe Valon Biba sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Hajde thuje”. Kjo këngë erdhi

Shpat Kasapi sjell ribërjen e këngës “S’e pranon”
Bebe Rexha: Kënga për të cilën jam më krenare është “I’m A Mess” sepse e ndjeva se është Bebe më e sinqerta dhe e vërteta, kjo jam unë
Gold AG dhe Adem Ramadani sjellin këngën “Era Ramazan”

Labi solli këngën e tij të re.

Labinot Tahiri dhe Valon Biba sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Hajde thuje”.

Kjo këngë erdhi si “cover”, ndërsa videoklipi i saj është punuar në ambientet e shtëpisë së Labit.

Për tekstin e këngës u kujdes Valon Biba, producent ishte VDsounds, ndërsa videoklipi është punuar nga Artine Films.

Kënga vjen si përpunim i versionin origjinal “Haydi Soyle”, të cilën e këndon ylli i muzikës turke, Ibrahim Tatlises.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Hajde thuje”, kënduar nga Labinot Tahiri dhe Valon Biba.