“Nuk më doje”, kënga më re nga Anxhela Peristeri

“Nuk më doje”, kënga më re nga Anxhela Peristeri

my-portfolio

Anxhela Peristeri e ka publikuar këngën e re me titull “Nuk më doje”, të cilën e ka shoqëruar me video muzikore. Është një këngë që vjen me një int

A photo diary of the nightlife scene from LA To Ibiza
Donjeta Morina publikon këngën e re “S’din me dashtë”
Rrëfimi i Arta Bajramit: Kujtimet për babanë e ndjerë, e vërteta e operacioneve dhe si e shqelmoi një fans

Anxhela Peristeri e ka publikuar këngën e re me titull “Nuk më doje”, të cilën e ka shoqëruar me video muzikore.

Është një këngë që vjen me një interpretim të mrekullueshëm të këngëtares që njihet për potencialin e vokalit të saj.

“Është publikuar kënga ime e re”, shkruan në njoftimin e publikuar në rrjetet sociale, ku përmenden edhe bashkëpunëtorët për këtë realizim.

Kledi Bahiti e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Filloreta Raçi – Fifi.

Për anën vizuale është angazhuar ‘Sebastian Production’, ndërsa videoklipi është xhiruar nën regji të Ardit Çuni dhe Gramoz Kotroci.